به‌روزرسانی جدید بازی Battlefield 5 با امکانات ویژه

بازی بتل فیلد 5

سلام ، امروز میخواهیم جدیدترین به روز رسانی بازی Battlefield 5 خدمت شما دوستان عرضه کنیم ، در این بروز رسان علاوه بر تغییرات جزیی و کامل تغییر در تعداد تجهیزات تانگ ایجاد شده است.به علاوه تعداد تانک ها کاهش یافته است مدیر استودیو دایس گفته یک به روز رسان بعد از این به روز رسان اعلام خواهد شد.وی پس از این سخن اعلام کرد به روز رسانی فوری Battlefield5 با پرداخت و خرید بازی Battlefield به شما بازیکنان اعلام میشود.

سپس این پیام در توییتر خود منتشر کرد که این به روز رسان های بازی صرفا جهت عادی شدن و نرمال شدن بازی خواهد بود و روی کلیه کنسول های پلی استیشن 4 ایکس باکس وان و کامپیوتر ارائه خواهد شد.

بتلفید 5 با این که به زمان های دور برمیگردد ولی گرافیک جذاب و خوبی دارد ، این بازی در چندین مرحله جنگ جهاینیست که میتوانید چند نفره بازی کنید و حتی انلاین ، درکل بازی با گرافیک بالا صدای دلپذیر و مراحل جذاب ارائه شده است.

دو بخش جدیدی که به بازی ارائه شده مثل کمبین ارم و گراند تغییرات جزی داشته اند.

وضعیت فروش بازی Battlefield

این که کاهش قیمت بازی علتش چیست مشخص نیست ولی برخی از کاربران علت را تخفیف های بهاری اعلام کرده اند ، و این که خرید بازی جز بهترین کاریست که میشود انجام داد.این که در فروشگاه اینترنتی بازی یک سرویس را خریداری کرده و به صورت پست به دست ما ارسال شود.

البته بعضی از بازی به صورت خدمات انلاین مثل بازی بتلفیلد Battlefield ارائه میشوند ولی هیچ پلتفرم پی سی پشتیبانی لازم را نخواهد داشت.البته فروشگاه های اینترنتی شاید در اینده نزدیک با این کاهش قیمت این بازی را روانه بازار خواهند کرد

این بازی در وجه بازی جنگی به شمار می آید البته محدودیت سنی برای این گیم در نظر گرفته شده که شما والدین گرامی باید نهایت دقت لازم را در انتخاب گیم برای فرزند خود داشته باشید

سیستم پیشنهادی برای اجرای بتلفیلد 5

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
Processor (Intel): Intel Core i7 4790 or equivalent
Memory: 12GB RAM
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 580 8GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Available Disk Space: 50GB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *